Svatební obřady v Cífkově statku v Třebízi

Hledáte romantické a příjemné místo pro váš svatební obřad? Národopisné muzeum v Třebízi nabízí malebné prostory lidové venkovské usedlosti z 16. století — Cífkův statek. Svatební obřady je možné pořádat také ve starobylém prostředí kaple Zasnoubení Panny Marie ve Slaném.

Svatba v malebné venkovské usedlosti

Svatba je událostí, při které si dva lidé vyjadřují vzájemnou lásku. Je ale také významnou společenskou událostí, kterou chtějí snoubenci prožít s těmi, které mají nejraději.

Pro ty, kteří hledají příjemné místo pro svatební obřad, nabízí Národopisné muzeum v Třebízi prostory usedlosti Cífkův statek. Původní obytný a hospodářský areál s převážně barokními a klasicistními prvky situovaný na historické návsi s rybníkem je jednou z nejcennějších stavebních památek svého druhu v rámci celého Středočeského kraje.

Venkovská usedlost z 16. století

Cífkův statek je jednou z nejcennějších stavebních památek svého druhu v rámci celého Středočeského kraje.

Malebné prostředí starobylého statku

Obřady je možné pořádat přímo na prostorném travnatém dvoře nebo uvnitř v tzv. šenkovně v obytné části Cífkova statku. Poplatek za pronájem statku k svatebnímu obřadu je 3 000 Kč. Na návsi je možné využít také služeb blízkého Hotelu Pod Sluncem s restaurací a palírnou.

Rezervujte si termín svatby v Cífkově statku

• Cena za pronájem je 3 000 Kč
  • Svatby se v Cífkově statku konají od června do září
  • Obřady lze konat na prostorném travnatém dvoře nebo uvnitř v tzv. šenkovně
  • Další informace na 312 517 990 nebo symerska@muzeumslany.cz

Rezervace termínu svatby v Cífkově statku

Po odeslání vás budeme kontaktovat pro závazné potvrzení termínu svatebního obřadu.
    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.