Emma a Bára Srncovy — výstava

Půvabné malůvky plné poezie a pohádkových představ budou námětem výstavy. Zahájení — Galerie slánského muzea 29. května v 10.00 hodin. Výstava potrvá do 26. června 2010.

Emma Srncová - Ikaros
Sobota 29. květnasobota 26. června 2010 Budova muzea 274 01 Slaný, CZ

Emma Srncová je známá herečka a výtvarnice a několika svými díly se také představí její dcera – herečka Bára Srncová. Do jaké míry jsou si tvorby matky s dcerou podobné, či jak se liší, musí posoudit diváci sami. Výtvarnice Emma Srncová, dokáže svými obrázky rozdávat pohodu, líbí se dětem i dospělým.

Její dcera Bára Srncová má stejně jako její matka ráda přírodu, volný čas tráví na chalupě. Odmalička se pohybuje v uměleckém prostředí, matka herečka a malířka, otec herec Jiří Srnec. Poprvé jsem se objevila před kamerou ve filmu „Jako zajíci“, kde jsem se setkala se slánským rodákem režisérem Karlem Smyczkem.

Emma Srncová – Ikaros