Slánský obzor ročník 27 (127). Rok 2019

Konečná cena, nejsme plátci DPH
Kód produktu: 073

Všechny produkty lze zakoupit v hlavní budově muzea. Pro další informace volejte +420 312 517 992 nebo pište na symerska@muzeumslany.cz.

Statě a pojednání

• Milan Dundr: významné stromy, které  mají souvislost s Gymnáziem Václava Beneše Třebízského ve Slaném
  • Jan Čečrdle: Jiří Adam z Martinic a Giovanna Gonzaga (k 400. výročí počátku Kavalírské cesty Jiřího Adama z Martnic)
  • Zdeněk Víšek: Antisemitské nepokoje 1899 ve Slaném pohledem dobového tisku