Koncert ke 130. výročí založení muzea

Slánské muzeum letos slaví 130 let od svého založení. Výročí si připomínáme řadou akcí. Jedním z vrcholů oslav je koncert již 4. rokem pořádaný na závěr školního roku na Masarykově náměstí. Úterý 30. června 2015, 17—22h, Masarykovo náměstí a atrium muzea.

Koncert ke 130. výročí založení muzea
Úterý 30. června 2015 @ 17.00 Muzeum a Masarykovo náměstí 274 01 Slaný, CZ

Program – Masarykovo náměstí

• 17.00 THE BLADDERSTONES
  • 18.30 HOT SISTERS
  • 20.00 RASTAFIDLI ORKESTRA

Program – atrium muzea

• 17.00 DJs AHZ & ANNITA

Letos přibude 2. „relaxační“ scéna v opraveném atriovém dvoře muzea, kde vystoupí přední domácí DJs ahZ a Annita, novými hosty budou též retro-swingové zpěvačky Hot Sisters s doprovodnou kapelou.

Samozřejmostí je koncert stálic slánského hudebního nebe – kapel The Bladderstones a Rastafidli Orkestra. Na náměstí nebude chybět občerstvení – účast potvrdili hudební bar Me Gusta, kavárna Dobrá Sezóna, nová slánská Sýrárna, Hugo Bagel Café, ale také Konopná lékárna Kladno, ZAHRADA centrum osobního rozvoje, Jazz Cafe Fany, ICM Slaný a dvě slánské výtvarnice.

Vstup je samozřejmě volný!

Před zahájením koncertu (v 16.30) bude u vstupu do muzea odhaleno staronové pianino, které bude nadále volně přístupné veřejnosti. Všichni, kteří hru na tento klávesový nástroj ovládají, si zde budou moci zdarma zahrát pro radost. Více o projektu Piana na ulici.

Koncert ke 130. výročí založení muzea