Muzeum v zimě nespí

Ve zdánlivě posmutnělém zimním období v našem muzeu vrcholí přípravy programu pro letošní výstavní sezónu. Jedním z nosných motivů roku 2011 bude pestrost.

Ve zdánlivě posmutnělém zimním období v našem muzeu vrcholí přípravy programu pro letošní výstavní sezónu. Jedním z nosných motivů roku 2011 bude pestrost, aby si každý návštěvník přišel na své či si z naší nabídky prostě vybral to, co právě jej zajímá. Informace o jednotlivých akcích očekávejte v brzké době. Aktuálně je domluveno mj. několik přednášek s exotickou příchutí, naší snahou je také více spolupracovat se slánskými školami.

Touto cestou ještě jednou děkujeme Městu Slaný za zdařilou opravu střechy našeho sídla – budovy bývalé piaristické koleje, kterou sdílíme spolu s knihovnou, infocentrem a městským kinem. Firma pana Zdeňka Zemka završila stavební práce – po výměně střešní krytiny a opravě krovu – obnovou poškozených okapních žlabů ve dvoře za krásné nové, měděné.

Muzeum v zimě nespí